Ігрові автомати компанії Quickspin

  • Achievements Engine - у процесі гри зараховуються спеціальні токени, коли випадає певна кількість спецсимволів. Накопичені токени можна обмінювати на респіни.

  • Achievements Race – ця функція доповнює попередню. Процес гри супроводжується періодами активного випадання досягнень, які нараховуються токени.

  • HiRoller - гравці можуть активувати різні режими, в яких серії з п'яти спінів мають спеціальні можливості: додаткові спецсимволи та бонуси.

  • Tournaments – можливість проводити турніри між гравцями.

  • Big Bad Wolf. Тематика слота - сучасна інтерпретація казки про трьох поросят, яких переслідує злий вовк. Ігрове поле виконано у форматі 5×3, на ньому розташовано 25 фіксованих ліній. RTP грального автомата складає 97,31%. У слоті є кілька бонусних опцій, у тому числі режим фриспінів, респіни, спецімволи Wild та Scatter.

  • Sakura Fortune. Слот оформлений у східній тематиці. Сітка ігрового поля побудована за схемою 5×4. Гравцям є 40 активних ліній. У цьому слоті вперше з'явився режим Achievements Engine. Також в ігровому автоматі є фріспіни з Вайлдами, що фіксуються, а також додаткові респіни.

  • The Wild Chase. Тематика слота пов'язана із автомобільними перегонами, що відбуваються на дорогах Монако. Після випадання кожної виграшної комбінації запускається безкоштовне обертання. Крім того, у слоті є інші бонусні опції: дикі символи, фриспіни, призові множники.

  • BigBot Crew. Тематичне оформлення грального автомата пов'язане з технічними інноваціями. У процесі гри відбуваються взаємодії із суперсучасними роботами. На ігровому полі цього п'ятибарабанного слота розташовано 40 активних ліній. У грі є режим фриспінів, респін та інші вигідні опції.

  • Second Strike. У цьому ігровому автоматі є особлива бонусна функція, яка також називається Second Strike. Після випадання оплачуваної комбінації система грального автомата рандомно вибирає символ. Якщо вибране зображення співпадає з картинками виграшного ланцюжка, тоді на ігровому полі з'являється ще більше ідентичних символів, які можуть значно збільшити виграш гравця.

  Найкращі ігрові автомати Квікспінє багато онлайн-казино, які працюють за ліцензією. Популярність ігрового софту цієї компанії невпинно зростає. Компанія Quickspin продовжує укладати партнерські угоди з різними гральними майданчиками. У всіх ігрових автоматах цього виробника є демонстраційний режим, тому кожен користувач може ознайомитися з особливостями слотів безкоштовно та без реєстрації.

  Знайти гру

  © 2022 commerciallaw.com.ua